1. ODCIENIE ZDROWIA
  2. Bryce Evans
Bryce Evans

Bryce Evans

Bryce Evans jest wielokrotnie nagradzanym artystą, który podróżuje po świecie, dzieli się cennymi spostrzeżeniami na temat życia i pracuje starając się pozytywnie wpłynąć na miliard ludzi.

  • Życie z chorobą: 15 Lat
  • Kraj: Montrealu, w Kanadzie

Kim jest Bryce

Współpracował z czołowymi międzynarodowymi markami, tworzył projekty o globalnym zasięgu i wystawiał swoje prace na całym świecie, a także gościł na łamach VICE, Huffington Post, WEDay, The Mighty i wielu innych mediów. W 2010 r. założył The One Project pierwszy fotograficzny serwis społecznościowy dla osób cierpiących na depresję i zaburzenia lękowe. Stał się ekspertem w dziedzinie fotografii terapeutycznej dla zdrowia psychicznego poprzez pisanie, nauczanie i publiczne przemawianie, z uwzględnieniem wykładu TEDx, Jak fotografia zmieniła moje życie.

Krótka historia zmagań z chorobą:

Generalnie nie mówiłem otwarcie o mojej depresji i lękach - a także byłem w pewnym sensie nieświadomy tego, z czym się zmagam - dopóki nie zacząłem wyrażać i zgłębiać swoich problemów poprzez fotografię, tworząc serię zdjęć zatytułowaną One, która przerodziła się w projekt The One Project.

Przez ostatnie 7-8 lat pracowałem nad swoją depresją i lękiem, aktywnie dbając o zdrowie, unikając czynników wyzwalających (takich jak brak snu) oraz testując różne narzędzia, które wykorzystuję, gdy tylko zauważę u siebie wczesne objawy. Obecnie przez większość dni jestem wolny od objawów choroby.

 

Zobacz wszystkie artykuły

 

NPS-PL-NP-00680-07-2022


Autor

Co moi rodzice powinni byli wiedzieć o moich problemach psychicznych

Bryce Evans
Dowiedz się więcej

Opracowanie własnej porannej rutyny w przypadku depresji

Bryce Evans
Dowiedz się więcej

5 sposobów, aby lepiej zrozumieć swoją depresję

Bryce Evans
Dowiedz się więcej

9 pytań, które warto sobie zadać, gdy cierpisz na depresję

Bryce Evans
Dowiedz się więcej

Co robić, gdy Twoje narzędzia nie działają?

Bryce Evans
Dowiedz się więcej