Jakość i produkcja

Jakość, której możesz zaufać

Bezkompromisowo dążymy do zapewnienia jakości na wszystkich etapach rozwoju, produkcji i marketingu naszych leków

Rozległa, globalna sieć działalności operacyjnej Teva obejmuje ponad 25 000 pracowników i ponad 70 zakładów produkcyjnych w 33 krajach.

W Polsce Teva wytwarza leki w zakładzie produkcyjnym w Krakowie, cieszącym się blisko 90-letnią historią. Fabryka w Krakowie wytwarza rocznie ponad 3,5 miliarda leków i kapsułek, a także syropy, krople i inne formy leków. To w krakowskim zakładzie wytwarzane są tak znane w Polsce leki jak Flegamina czy Aviomarin, a także wiele specjalistycznych leków dostępnych na receptę, pomagających pacjentom w schorzeniach kardiologicznych, diabetologicznych czy układu oddechowego.

Zakład produkcyjny w Krakowie działa zgodnie z najwyższymi wymogami jakościowymi, posiada również Certyfikat Ochrony Środowiska: ISO 14 001 oraz certyfikat OHSAS 18 001 z zakresu Bezpieczeństwa Pracy.

Teva Operations Polska - Kraków

Teva integruje swoje kompetencje w dziedzinie leków generycznych i specjalistycznych w pracach prowadzonych przez globalną dywizję badań i rozwoju, których celem jest odkrywanie nowych sposobów zrealizowania niezaspokojonych potrzeb pacjentów poprzez łączenie rozwoju leków z rozwojem urządzeń, usług i technologii.

Dążymy do dostarczania wysokiej jakości leków generycznych i innowacyjnych na różne rynki w sposób szybki i efektywny. Wymaga to posiadania niezwykle zaangażowanych przedstawicieli handlowych, account managerów oraz zespołów zapewniających wsparcie naukowe i logistyczne, a także pracowników działów badań i rozwoju, zapewnienia jakości, rejestracji, własności intelektualnej i marketingu.

Zapewnienie jakości

Dążymy do zapewnienia jakości na wszystkich etapach rozwoju, produkcji i marketingu naszych leków, nie uznając żadnych kompromisów tym zakresie. W naszych nowoczesnych zakładach produkcyjnych posiadamy najbardziej zaawansowany sprzęt do prowadzenia testów wymaganych, aby zagwarantować jakość naszych produktów. Nasze urządzenia są testowane i certyfikowane, a każdy proces produkcji podlega walidacji.

Rygorystyczne przestrzeganie przez Teva standardów Dobrej Praktyki Laboratoryjnej (GLP), Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) i Dobrej Praktyki Klinicznej (GCP) znajduje potwierdzenie w certyfikacji 26 naszych zakładów przez FDA i 31 przez EMA. Ponadto, każdy z naszych zakładów produkcji farmaceutycznej jest kontrolowany i dopuszczany przez przynajmniej dwa organy regulacyjne działające na całym świecie.

Mając na uwadze globalny zasięg naszej działalności, szybka, niezawodna i efektywna kosztowo dystrybucja ma krytyczne znaczenie dla naszych odbiorców, aby mogli oni dostarczać konsumentom docelowym bezpieczne i skuteczne leki na czas. Nasza sieć zakładów produkcyjnych jest nieustannie optymalizowana, aby nasi klienci mogli mieć pełne zaufanie do naszego łańcucha dostaw. Jest to możliwe dzięki dużym i zaawansowanym technologicznie centrom dystrybucyjnym. Obiekty te pozwalają nam dostarczać nowe produkty szybko i niezawodnie. Nieustannie analizujemy nasz potencjał i dostępne zdolności. Dzięki temu możemy regularnie dostarczać najlepsze produkty w swojej klasie.