Skupiamy się na potrzebach Pacjentów

Proste, ujednolicone procesy Teva zapewniają pacjentom bardziej elastyczne i przystępne cenowo rozwiązania.

Teva stara się, aby w centrum wszystkich jej działań znajdowali się ludzie. Bazując na globalnym zasięgu naszej działalności i wykorzystując wielkość i skalę naszej organizacji, zwiększamy dostęp do wysokiej jakości rozwiązań terapeutycznych dla milionów ludzi na całym świecie, aby poprawić ich zdrowie i samopoczucie. Robimy to opracowując i wytwarzając wysokiej jakości, przystępne cenowo leki generyczne, innowacyjne leki specjalistyczne i substancje czynne leków.

Należymy do grona globalnych liderów branży farmaceutycznej i jesteśmy największym na świecie producentem leków generycznych, a za sukcesem naszej organizacji stoją nasi pracownicy. Nasze koleżanki i nasi koledzy w ponad 60 krajach świat każdego dnia opracowują, produkują i dostarczają największy asortyment leków na świecie 200 milionom ludzi. 

Nieustannie rozwijając nasze unikalne, zróżnicowane portfolio produktów i rozwiązań, spełniamy potrzeby pacjentów i osób, które dbają o ich zdrowie, cały czas dążąc do postępu poprzez działania badawczo-rozwojowe prowadzone w kluczowych obszarach terapeutycznych, rozwój działalności biznesowej i innowacyjność. 

Każdego dnia budzimy się dumni ze świadomością, że przyczyniamy się do lepszej jakości życia ludzi, a jednocześnie zapewniamy najwyższe standardy zgodności z wymaganiami i etyki biznesowej we wszystkich naszych działaniach. W ten sposób poprawiamy zdrowie i samopoczucie ludzi i umożliwiamy im cieszenie się każdym dniem życia.