Dlaczego warto dołączyć do Teva?

Teva dąży do doskonałości w biznesie od ponad 100 lat, a dzisiaj jest światowym liderem branży leków generycznych i jedną z 15 największych firm farmaceutycznych na świecie.

Należymy do grona globalnych liderów branży farmaceutycznej i jesteśmy największym na świecie producentem leków generycznych, a za sukcesem naszej organizacji stoją nasi pracownicy. Nasze zespoły na całym świecie każdego dnia opracowują, produkują i dostarczają leki dla blisko 200 milionów pacjentów. W Polsce Teva należy do liderów rynku farmaceutycznego, zapewniając dostęp do leków we wszystkich najważniejszych obszarach terapeutycznych takich jak kardiologia, diabetologia, pulmunologia, onkologia czy leczenie bólu.

W Teva staramy się zapewnić środowisko pracy, w którym wszyscy pracownicy czują się zmotywowani, wiedząc jak cenny wkład wnoszą w pomoc innym ludziom.

Praca w wyjątkowej, międzynarodowej firmie, jaką jest Teva, umożliwi Ci rozwój i poznanie nowych obszarów biznesowych, kultur i technologii.

Uważamy, że bycie liderem wymaga uczenia się przez całe życie. Jako wiodąca organizacja, dążymy do nieustannego rozwoju naszych pracowników.

Zależy nam, aby umożliwić pracownikom doskonalenie zawodowe, rozwój kompetencji przywódczych i zarządzanie własną karierą. Nasza obecność w wielu obszarach rynku farmaceutycznego daje nam ogromne doświadczenie i wiedzę o rynku.

Chcesz pracować w inspirującym otoczeniu sprzyjającym rozwojowi? Teva daje Ci szansę  realnego wpływu na życie innych ludzi i gwarantuje cenny wkład w rozwój Twojej kariery. Jeśli nie boisz się wyzwań i nowych technologii - Teva powinna być następnym krokiem w Twojej karierze!