Dzień Dziecka w krakowskiej fabryce

Jak powstają leki? Co to znaczy w praktyce „sterylne warunki produkcji”? Jak się pracuje w laboratorium? Odpowiedzi na te pytania poznają dzieci naszych pracowników, co roku odwiedzając krakowską fabrykę.

Raz do roku, na początku czerwca fabryka w Krakowie opanowana jest przez dzieci. Dzieci na wydziałach, dzieci w pakowni, dzieci na dmuchanym zamku na dziedzińcu. To realizacja wartości „Dajemy naszym rodzinom powody do dumy w praktyce”.

Najmłodsi Tevianie mają okazję pobawić się na terenie biura krakowskiej fabryki, uczestnicząc w zawodach sportowych, zajęcia plastycznych i zręcznościowych, a jednocześnie zwiedzić wybrane miejsca fabryki. Grupy młodych adeptów farmacji wyruszają na zwiedzanie wydziałów fabryki pod opieką i nieocenionym przewodnictwem ochotników z Teva, którzy potrafią w przystępny sposób opowiedzieć o pracach wydziału, ale też odpowiedzieć na wiele zaskakujących pytań odwiedzających.

Wydarzenie co roku cieszy się ogromny powodzeniem i wśród dzieci i dorosłych. Nie ma lepszej sposobu na pokazanie jak ważna jest Teva dla pacjentów i ich zdrowia niż krótka podróż po krakowskiej fabryce.