Z rodziną w biurze Teva

Jest taki jeden dzień w ciągu roku, gdy pracownicy Teva przychodzą do biura w sobotę. I robią to z własnej, nieprzymuszonej woli. A robią to na zaproszenie św. Mikołaja.

Mikołajki w Teva to od kilku lat grudniowa tradycja. Pomysł zrodził się z chęci pokazania dzieciom swojego miejsca pracy, ale w taki sposób, aby było to dla nich niezapomniane przeżycie. Na czas Mikołajek warszawskie biuro Teva zmienia się w Fabrykę Św. Mikołaja połączoną z baśniową krainą.

Rodziny tworzą wspólnie ozdoby świąteczne, mydlane kule, drewniane zawieszki i piękne świąteczne kartki. Na korytarza odbywają się sportowe rywalizacje na drużynowych nartach, z pokoju administracji dobiegają okrzyki zwycięstwa podczas gry w piłkarzyki. Na ważne firmowe spotkanie można się wybrać do pokoju pełnego balonów i próbować w nim znaleźć swoich towarzyszy. Kantyna zamienia się w kącik zabaw dla najmłodszych, gdzie przy kawie i ciastku może zaznać chwili spokoju ;) Dla spragnionych medycznej wiedzy organizowane są szkolenia z pierwszej pomocy, a także zadania związane z medycyną i zdrowym żywieniem. Nie jeden pluszowy miś otrzymał tu niezbędne świadczenia medyczne i został potraktowany z najwyższą troską.

Nie byłoby tych świąt bez Mikołaja, który zanim wyruszy w prawdziwą, świąteczną podróż, zawsze odwiedza biuro Teva i najmłodszych gości. I musi być gotowy do odpowiedzi na pytanie – czy będzie tu również za rok.