Zatrudniając  45 000 ludzi w 60 krajach świata możemy z dumą stwierdzić, że wszystkie sukcesy zawdzięczamy naszym pracownikom. To dzięki ich umiejętnościom i zaangażowaniu osiągnęliśmy wiodąca pozycję w naszej branży. Różnorodność opinii, umiejętności i talentów jest źródłem wszystkich naszych osiągnięć.

Dysponując nowoczesnymi obiektami, pracownikami o najwyższych kwalifikacjach i dynamiczną kulturą organizacyjną, Teva oferuje Ci wiele możliwości realnego wpływania na życie innych ludzi i osobistego rozwoju zawodowego.

Masz dobre pomysły?

Teva to miejsce, w którym dobre pomysły są doceniane. Zachęcamy naszych pracowników do samodzielności, stawiamy przed nimi wyzwania i pozwalamy im rozwijać się i doskonalić zawodowo. Oferujemy naszym pracownikom:

  • Pracę na wielu różnych stanowiskach, w różnych obszarach specjalizacji
  • Unikalną, inspirującą kulturę organizacyjną
  • Bardzo wiele możliwości rozwoju osobistego i zawodowego


Innowacja na każdym kroku

Innowacja jest obecna we wszystkich działaniach jakie prowadzimy w Teva. Aby utrzymać się na pozycji lidera w nieustannie zmieniającym się otoczeniu stosujemy twórcze i holistyczne podejście do wszystkich naszych działań: od rozwoju nowych cząsteczek i leków biologicznych, poprzez złożone leki generyczne, aż do najnowocześniejszych metod produkcji. Udostępniamy wysokiej jakości rozwiązania terapeutyczne, które wychodzą naprzeciw potrzebom pacjentów i zmieniają ich życie na lepsze.