Obszary terapeutyczne

Przegląd kluczowych obszarów terapeutycznych

Ośrodkowy Układ Nerwowy (OUN)

Teva stawia sobie za cel dostarczanie leków spełniających potrzeby pacjentów z zaburzeniami Ośrodkowego Układu Nerwowego (OUN) i ich rodzin.

Będąc globalnym liderem w dziedzinie leków przeciwko zaburzeniom ośrodkowego układu nerwowego (OUN), Teva dostarcza produkty stosowane w leczeniu pacjentów z chorobami neurologicznymi i neurodegenracyjnymi, bólem i zaburzeniami snu w wielu krajach świata.

Teva opracowuje także innowacyjne rozwiązania przeznaczone do stosowania w leczeniu bólu głowy i migreny oraz społecznie odpowiedzialnym leczeniu bólu.

Leczenie chorób układu oddechowego

Teva stawia sobie za cel dostarczanie wysokiej jakości leków osobom cierpiącym na choroby układu oddechowego, takie jak astma, alergiczny nieżyt nosa czy przewlekła, obturacyjna choroba płuc (POChP). Nasze innowacyjne podejście do leczenia chorób układu oddechowego koncentruje się na optymalizacji terapii dzięki nowym systemom podawania leków i nowym lekom spełniającym potrzeby pacjentów.

Teva skupia się na rozwoju i dostarczaniu opcji terapeutycznych, które odpowiadają na jedno z dwóch głównych wyzwań aktualnie występujących w obszarze leczenia chorób układu oddechowego: 1) przestrzeganie i stosowanie się do zaleceń lekarzy oraz 2) leczenie astmy, która pozostaje niekontrolowana pomimo stosowania standardowej terapii.

W leczeniu astmy, celem jest utrzymywanie choroby pod kontrolą, aby zapewnić osobom chorym na astmę zadowalającą czynność płuc, mniejszą liczbę objawów i mniej napadów astmy. 

Teva dostarcza obecnie szeroką gamę leków przeciwko chorobom układu oddechowego, w tym leków kontrolujących chorobę i leków doraźnych. Dążymy także do opracowania nowych opcji terapeutycznych. Teva koncentruje się na połączeniu i zintegrowaniu swoich mocnych stron w dziedzinie leków specjalistycznych (w tym małocząsteczkowych i biologicznych), systemów podawania leków i leków generycznych. 

Obok aktualnie dostępnych leków, Teva ma także obszerne portfolio leków w trakcie rozwoju, które mają w założeniu wzbogacić ofertę produktów naszej firmy i stanowić odpowiedź na niezaspokojone potrzeby pacjentów z chorobami układu oddechowego.

Leki onkologiczne

W obszarze chorób onkologicznych, w istotny sposób przyczyniamy się do poprawy jakości życia pacjentów chorych na raka. Dostarczamy różnych terapii, w tym leki przeciwko przewlekłej białaczce limfatycznej i indolentnych B-komórkowych chłoniaków niezarniczych. Teva oferuje również kilka leków biologicznych, które wchodzą w skład schematów leczenia pacjentów z chorobami nowotworowymi.

Leczenie bólu 

Teva oferuje skuteczne rozwiązania umożliwiające leczenie bólu u dorosłych pacjentów onkologicznych z opornością na opioidy, łagodzenie kurczów mięśni w chorobach mięśniowo-szkieletowych oraz doraźne leczenie bólu i nudności u chorych cierpiących na migrenowe bóle głowy.

Preparaty dostępne bez recepty

Produkty Teva z kategorii OTC obejmują szeroką gamę leków dostępnych bez recepty pomocnych w leczeniu, łagodzeniu i zapobieganiu różnego rodzaju dolegliwościom. W naszym portfolio znajdują się dobrze znane marki, takie jak Flegamina, Supremin, Aviomarin i Calperos. Oferujemy również wysokiej jakości suplementy diety, w tym gama preparatów pod marką Vibovit.

Nasze doświadczenie z wielu rynków świata, na których obserwujemy bardzo różne kultury i odmienne potrzeby klientów zapewnia nam elastyczność i szybkość niezbędne, aby terminowo dostarczać właściwe produkty w wymaganych ilościach. Mając na uwadze globalny zasięg naszej działalności, szybka, niezawodna i efektywna kosztowo dystrybucja ma krytyczne znaczenie dla naszych odbiorców, aby mogli oni dostarczać konsumentom docelowym bezpieczne i skuteczne leki na czas.