Zmiana w portfolio Tevy

W grudniu 2023 r. została sfinalizowana transakcja przejęcia praw do dystrybucji marek Hepatil i Magnokal Asparaginian, dotychczas należących do firmy Teva. Marki te dołączyły do portfolio USP Zdrowie.

Zgodnie z założeniami nowej strategii „Pivot to Growth” Teva na całym świecie koncentruje się obecnie na badaniach i rozwoju swojego globalnego portfolio, zwiększając innowacyjność, a także dalej wzmacniając swoją obecność na rynku leków generycznych.

Teva Pharmaceuticals to światowy lider rynku farmaceutycznego z szerokim portfolio wykraczającym poza tradycyjne kategorie. Wykorzystujemy naszą specjalistyczną wiedzę w zakresie leków generycznych i intensyfikujemy prace nad innowacjami, aby dalej przyczyniać się do rozwoju i zwiększenia dostępu do nowoczesnej medycyny. Od ponad 120 lat Teva działa na rzecz poprawy zdrowia z nieustającym zaangażowaniem. Każdego dnia blisko 37 000 pracowników firmy na 60 rynkach przesuwa kolejne granice innowacji i nauki, dostarczając wysokiej jakości leki, które pomagają poprawić stan zdrowia milionów pacjentów.

ASPM-PL-NP-00001-01-24