Sezon grillowy w pełni

Sezon grillowy w pełni. Na stole królują smakowite przekąski, i często alkohol, a wokół mile towarzystwo. W takich okolicznościach nie zapominaj o swojej wątrobie. 

Pamiętaj, że w tym czasie pracuje na zwiększonych obrotach, dlatego może potrzebować Twojego wsparcia. Takim rozwiązaniem jest nowy Hepatil Complex 4w1.

Wątroba to jeden z najważniejszych organów: waży ok 2 kg i pełni szereg funkcji – jest ich ponad 500! 01Dlatego warto pomyśleć o jej regularnym wsparciu. Z myślą o zdrowiu naszej wątroby powstała nowa unikalna X-formuła od marki Hepatil – eksperta z ponad 20-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie. 

Unikalna X-Formuła dla zdrowia Twojej wątroby!02

  • Hepatil Complex 4w1 to nowy preparat z jedyną na rynku X-formułą, która kompleksowo wspierająca kondycję wątroby, dzięki zawartości czterech składników w 1 kapsułce: fosfolipidów, choliny, witaminy E i witaminy B6 i. Substancje zawarte w kapsułce Hepatil Complex 4w1 są kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania wątroby i organizmu człowieka: Fosfolipidy – działają ochronnie na wątrobę i wspomagają jej naturalny proces regeneracji
  • Cholina – dba o prawidłowy metabolizm tłuszczów w organizmie, a jej niedobory mogą doprowadzić nawet do niewydolności wątroby i jej stłuszczenia
  • Witamina E –chroni organizm przed działaniem wolnych rodników
  • Witamina B6 – wspiera metabolizm energetyczny komórek

Zalecana dzienna porcja: 3 kapsułki.


Przypisy i adnotacje

  1. Back to contents.

    Kuntz E, Kuntz H-D. Hepatology. Textbook and Atlas. 3rd Edition. Springer Medizin Verlag Heidelberg 2008;36

  2. Back to contents.

    Sikorska H, Cinciara J, Wiercińska-Drapało A. Fizjologiczne funkcje L-ornityny i L-asparaginianu oraz celowość podawania asparaginianu ornityny w stanach względnego niedoboru. Pol. Merk. Lek., 2012, XXVIII, 168, 490.