Jako część systemu opieki zdrowotnej Teva czuje się odpowiedzialna za pacjentów i robi wszystko, co w swojej mocy, aby utrzymać produkcję wysokiej jakości leków, z których codziennie korzysta ponad 200 milionów pacjentów na całym świecie.

Teraz, gdy powoli wraca „normalność”, apelujemy o to, abyśmy wszyscy troszczyli się o zdrowie swoje i swoich bliskich. Nadal bardzo ważne jest wczesne diagnozowanie, obserwacja i odpowiednie leczenie schorzeń innych niż COVID-19. Naszym zachowaniem i postawą wobec obowiązujących przepisów, noszeniem maseczek w miejscach publicznych, zachowaniem dystansu współuczestniczymy w tworzeniu bezpiecznego i spokojnego środowiska, w którym wszyscy możemy korzystać z opieki zdrowotnej bez obawy o możliwość zakażenia, tak jak robiliśmy to dotychczas, zawsze, kiedy tego potrzebowaliśmy.

Czas epidemii nie zwalnia z regularnego przyjmowania leków i odwiedzania lekarzy prowadzących, gdy konieczna jest konsultacja.

Przygotowani do wizyty u lekarza, wyposażeni w wiedzę jak dbać o własne bezpieczeństwo, stosując się do wytycznych sanitarnych, jeśli czujemy się źle lub martwimy się postępem choroby, na która chorujemy od pewnego czasu, nie bagatelizujmy tego, zwróćmy się o pomoc do lekarza.

 

Teva - bezpieczne wizyty u lekarza - infografika