Teva Worldwide

Americas Europe Japan & South Korea EMIA-APAC EMIA-APAC EMIA-APAC

Teva Ameryka Północna zatrudnia ponad 6 000 pracowników w wielu zakładach zlokalizowanych na terytorium USA, Kanady i Portoryko. Jedna na sześć recept realizowanych w Stanach Zjednoczonych i jedna na siedem recept realizowanych w Kanadzie to recepty na leki Teva. Teva Ameryka Łacińska oferuje szeroki portfel produktów dystrybuowanych do licznych krajów całego regionu. Największe rynki w regionie to Brazylia, Meksyk, Wenezuela, Kolumbia i Argentyna. Produkty te są wytwarzane głównie w zakładach produkcyjnych Grupy Teva w Meksyku, Chile, Argentyna i Peru.

Teva Azja odpowiada za działalność marketingową i sprzedaż na terytorium Japonii, Chin, Indii i w innych krajach Azji.

EMIA to nowopowstała dywizja Teva koordynująca wszelkie działania komercyjne w Europie Wschodniej, Izraelu, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Centrala EMIA mieści się w Izraelu, a jej przedstawiciele zlokalizowani są w całym regionie nadzorując prowadzoną działalność w obszarze marketingu, rejestracji, logistyki i dystrybucji. Pracownicy EMIA stawiają sobie za cel utrzymywanie trwałych i owocnych relacji z lokalnymi społecznościami oraz osiąganie rentownego wzrostu na każdym z rynków.

Teva Pharmaceuticals Europe B.V. to europejska organizacja handlowa Teva Pharmaceutical Industries kontrolująca drugi największy rynek Teva o wartości sprzedaży 3,94 mld USD w 2010 roku. Zatrudniając 13 000 pracowników w 27 krajach członkowskich Unii Europejskiej oraz Norwegii i Szwajcarii, Teva, po przejęciu firmy ratiopharm, jest obecnie wiodącą firmą farmaceutyczną specjalizującą się w lekach generycznych w Europie. Teva Europe z siedzibą w Holandii, specjalizuje się w rozwoju, produkcji i marketingu szerokiej gamy leków generycznych, innowacyjnych, markowych oraz leków biotechnologicznych i substancji czynnych.