styczeń 30 2018 « Wróć

Małe dzieci bywają niespokojne z różnych powodów, dlatego często bardzo trudno jest odgadnąć, czego w danej chwili potrzebują. Jedną z przyczyn złego samopoczucia może być zatkany nosek. Nowość od Vicks – BabyBalm, dzięki aromatycznej kompozycji z zapachami naturalnego pochodzenia, może pomóc Twojemu dziecku się zrelaksować.

​W pierwszym okresie życia dziecko nie potrafi jeszcze samodzielnie wydmuchać noska, co sprawia, że jest rozdrażnione i gorzej śpi. Ulgę w oddychaniu może przynieść oczyszczenie nosa przy pomocy chusteczek higienicznych, inhalacji czy odpowiednie ułożenie dziecka podczas snu, które ułatwi spływanie wydzieliny.

Kiedy maluch ma zatkany nosek warto zadbać także o jego dobre samopoczucie i spokój. Nastrój z pewnością poprawi bliskość i czuły dotyk mamy. Stosując BabyBalm od Vicks – aromatyczny i nawilżający kosmetyk, połączymy kochający dotyk rodzicielski z kompozycją zapachów m.in. lawendy i rozmarynu. Kosmetyk nawilży skórę dziecka i pomoże mu się zrelaksować.

BabyBalm od Vicks – rozwiązanie już od 6. miesiąca życia

BabyBalm to aromatyczna kompozycja z zapachami rozmarynu, lawendy, zawierająca 4 składniki naturalnego pochodzenia oraz wyciąg z Aloe Vera. Kosmetyk został stworzony specjalnie z myślą o  dzieciach już od 6. miesiąca życia. Niewielka ilość balsamu wmasowana w skórę klatki piersiowej i brzuszka malucha nawilży skórę dziecka uwalniając przyjemną kompozycję zapachów. pomaga dziecku się zrelaksować 1.

vicks.jpg

Aż 92% zadowolonych mam, które miały okazję przetestować produkt, potwierdza, że BabyBalm od Vicks pomaga dziecku się zrelaksować 1.


 

[1] http://tevamed.pl/docs/Baby_Balm_One_Pager_FINAL.pdf data dostępu: 06.11.2017 r.

PO/VCK/17/0082