Teva gra zespołowo!

Podpisując się pod znanym aforyzmem „Zdrowy duch w zdrowym ciele” (Juwenalis) oraz opierając się na jednej z wartości   – „współpracy”,  Teva wspiera inicjatywy, które mają na celu promowanie aktywności  ruchowej, zwłaszcza  sportów zespołowych.  

W Teva Zespołem jesteśmy nie tylko na rynku, łączą nas także sportowe emocje. Rywalizacja, duch zespołu i współpraca  to nasze wartości przejawiające się na różnych płaszczyznach. Tworzymy silne zespoły,  ale także wspaniałe drużyny reprezentujące Teva w branżowych zawodach sportowych. Jesteśmy profesjonalnie przygotowani, silnie zmotywowani i pozytywnie nakręceni. 

Obecnie, w Teva działają  dwie drużyny sportowe: Teva Ski Team oraz Piłkarski Zespół z Krakowa.

Piłkarski Zespół z Krakowa

Nasza piłkarska drużyna, utworzona przy krakowskiej fabryce Teva, działa prężnie od roku 2011. Zespół bierze udział  w  Mistrzostwach Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej w Halowej Piłce Nożnej, a na co dzień gra w Małopolskiej Biznes Lidze – stając w szranki z innymi drużynami z firm działających w Małopolsce. W 2014 roku z sukcesem awansował do rozgrywek pierwszoligowych. Każdy z meczy, w jakim gramy przynosi nam niezapomniane przeżycia i emocje. Firma daje nam szansę na rozwijanie swoich pasji.  Dla mnie wiele to znaczy. Warto dołączyć do Teva, bo Teva to drużyna - w pracy i na boisku”- powiedział Marek Rutkiewicz, Mechanik (operator z wydziału pakowania suchych form leków).

Teva Ski Team

Teva Ski Team

W Teva działa również zespół Teva Ski Team - czyli grupa osób, zrzeszająca miłośników sportów zimowych. Nasza drużyna narciarska rokrocznie z licznymi sukcesami startuje w Mistrzostwach Firm Farmaceutycznych w Narciarstwie Alpejskim. W roku 2009, Teva zwyciężya w VIII Mistrzostwach Polski Firm Farmaceutycznych w Narciarstwie Alpejskim, (w rankingu sumy czasu zjazdów w slalomie gigancie). W  kolejnych latach Teva plasowała się zawsze w 6-tce najlepszych  z ok. 25 drużyn innych firm farmaceutycznych. W roku 2014 zdobyliśmy IV miejsce w zespołowym Power Race.

„Teva Ski Team to możliwość poczucia ducha zdrowej rywalizacji w narciarstwie,to świetna integracja z pracownikami rożnych działów, to satysfakcja z reprezentowania firmy Teva nie tylko w codziennej pracy zawodowej, ale również w sporcie i rekreacji” - przekonuje Wojtek Borowiecki, Ekspert Konsultant Medyczny; w Firmie od 12 lat;  w Teva Ski Team po raz trzeci. "Teva Ski Team to grupa ludzi, którzy są pozytywnie zakręceni na punkcie 2 desek i mają ogromną chęć rywalizacji w duchu fair play z czołowymi Firmami Farmaceutycznymi nie tylko na stoku” - Małgosia Białoń, Regionalny Kierownik Struktury Terenowej; w Firmie od 2001r; w Teva Ski Team od 7 lat.

W tym roku Zespół Teva Ski Team zajął II miejsce w XIV edycji  Mistrzostw Polski Firm Farmaceutycznych w Narciarstwie Alpejskim. Zawody odbyły się w dniach 6 – 8 marca 2015 roku w Krynicy Zdroju. Teva jest dumna z przygotowania, kondycji i tak świetnego wyniku drużyny firmowej! Być może za rok zespół Teva Ski Team sięgnie po Mistrzostwo?

Jeśli Twój duch rywalizacji i ciekawość zostały rozbudzone, dołącz do nas i spróbuj swoich sił w drużynach Teva!