Teva gra zespołowo!

Podpisując się pod znanym aforyzmem „Zdrowy duch w zdrowym ciele” (Juwenalis) oraz opierając się na jednej z wartości   – „współpracy”,  Teva wspiera inicjatywy, które mają na celu promowanie aktywności  ruchowej, zwłaszcza  sportów zespołowych.  
​​​

W Teva Zespołem jesteśmy nie tylko na rynku, łączą nas także sportowe emocje. Rywalizacja, duch zespołu i współpraca  to nasze wartości przejawiające się na różnych płaszczyznach. Tworzymy silne zespoły,  ale także wspaniałe drużyny reprezentujące Teva w branżowych zawodach sportowych. Jesteśmy profesjonalnie przygotowani, silnie zmotywowani i pozytywnie nakręceni. 

Obecnie, w Teva działają  dwie drużyny sportowe: Teva Ski Team oraz Piłkarski Zespół z Krakowa.

Piłkarski Zespół z Krakowa

Nasza piłkarska drużyna, utworzona przy krakowskiej fabryce Teva, działa prężnie od roku 2011. Zespół bierze udział  w  Mistrzostwach Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej w Halowej Piłce Nożnej, a na co dzień gra w Małopolskiej Biznes Lidze – stając w szranki z innymi drużynami z firm działających w Małopolsce. W 2014 roku z sukcesem awansował do rozgrywek pierwszoligowych. Każdy z meczy, w jakim gramy przynosi nam niezapomniane przeżycia i emocje. Firma daje nam szansę na rozwijanie swoich pasji.  Dla mnie wiele to znaczy. Warto dołączyć do Teva, bo Teva to drużyna - w pracy i na boisku”- powiedział Marek Rutkiewicz, Mechanik (operator z wydziału pakowania suchych form leków).

Teva Ski Team

Teva Ski Team

W Teva działa zespół Teva Ski Team zrzeszający miłośników sportów zimowych.Nasza drużyna narciarska rokrocznie z licznymi sukcesami startuje w Mistrzostwach Firm Farmaceutycznych w Narciarstwie Alpejskim. Zawody firm farmaceutycznych w Polsce odbywają się zawsze w pierwszych dniach marca od 2001 roku w Krynicy Zdroju. Większość obecnych w Polsce firm wystawia swoich zawodników do zmagań w różnych konkurencjach więc startujących zespołów jest ok 20 (razem ok 200 osób). Są konkurencje indywidualne – czyli slalom gigant kobiet, mężczyzn i ViPów. Niezwykle emocjonujące są konkurencje drużynowe, w których o najlepszy czas walczy się całym zespołem.W roku 2009, Teva zwyciężyła w VIII Mistrzostwach Polski Firm Farmaceutycznych w Narciarstwie Alpejskim, (w rankingu sumy czasu zjazdów w slalomie gigancie). W kolejnych latach Teva plasowała się zawsze w 6-tce najlepszych z ok. 25 drużyn innych firm farmaceutycznych. W roku 2017 zarówno indywidualnie, jak i zespołowo, zdominowaliśmy miejsca na podiach i w rankingach!

„Teva Ski Team to możliwość poczucia ducha zdrowej rywalizacji w narciarstwie, to świetna integracja z pracownikami rożnych działów, to satysfakcja z reprezentowania firmy Teva nie tylko w codziennej pracy zawodowej, ale również w sporcie i rekreacji” - przekonuje Wojtek Borowiecki, Regionalny Kierownik Struktury Terenowej. Teva Ski Team to grupa ludzi, którzy są pozytywnie zakręceni na punkcie 2 desek i mają ogromną chęć rywalizacji w duchu fair play z czołowymi Firmami Farmaceutycznymi nie tylko na stoku” - Małgosia Białoń, Regionalny Kierownik Struktury Terenowej.

W tym roku Zespół Teva Ski Team zajął VI miejsce w XVII edycji  Mistrzostw Polski Firm Farmaceutycznych w Narciarstwie Alpejskim. Teva jest dumna z przygotowania, kondycji i tak świetnego wyniku drużyny firmowej! Być może za rok zespół Teva Ski Team sięgnie po Mistrzostwo?

Jeśli Twój duch rywalizacji i ciekawość zostały rozbudzone, dołącz do nas i spróbuj swoich sił w drużynach Teva!