Odbądź staż lub praktykę w Teva!

 
Praktyki w firmie Teva to szansa na naukę od najlepszych specjalistów w branży farmaceutycznej oraz na zdobycie cennego doświadczenia w firmie będącej największym na świecie producentem leków generycznych.
 Zdobywaj doświadczenie z najlepszymi!

Co oferujemy?

Praktyki, bądź staż w Teva mogą być dla Ciebie szansą na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych, sprawdzenie wiedzy akademickiej w praktyce biznesowej lub na początek dalszej współpracy z Teva.

Od pierwszego dnia będziesz miał przydzielonego opiekuna oraz będziesz mógł liczyć na wsparcie ze strony członków zespołu.

W Teva nie będziesz parzyć kawy. Poznasz za to zasady funkcjonowania danego działu, całej organizacji oraz będziesz brał udział w bieżących projektach, jako ich istotne wsparcie.

Po odbyciu praktyki lub stażu otrzymasz od swojego opiekuna referencje, a ocena Twoich kompetencji znajdzie się w Bazie Praktykantów i Stażystów, z jakiej korzystamy przy prowadzonych projektach rekrutacji.

Praktyki/ Staż w Teva Operations Polska sp. z o.o.

Praktyki:

Od czerwca do września zapraszamy do Programu Praktyk Letnich w fabryce Teva Operations Poland sp. z o.o. w Krakowie. Preferowany okres trwania bezpłatnych praktyk to 6 tygodni (w wymiarze 30 godzin tygodniowo).

Dla wszystkich Praktykantów prowadzimy bezpłatne szkolenia („miękkie” np. z komunikacji , lub bardziej techniczne – dla przykładu z Lean Manufacturing).

W czasie praktyk studenci mają okazję realizować ciekawe projekty i wykonywać zadania, poznać specyfikę pracy w międzynarodowej firmie farmaceutycznej i zdobyć pierwsze kontakty zawodowe

Każdy uczestnik programu wykonując zadania, zdobywa wiedzę i doświadczenie pod okiem indywidualnego Opiekuna. Na zakończenie Programu, praktykanci otrzymują referencje od swoich Opiekunów.

Dodatkowo, Teva prowadzi bazę praktyk. Bardzo często uczestnicy Programu Praktyk Letnich zatrudnieni są w Teva w przypadku pojawienia się takiej możliwości organizacyjnej.

W razie zainteresowania praktyką bądź stażem prosimy o przesłanie swego CV (wraz z ogólnymi informacjami dotyczącymi preferowanego działu, dostępności itd.) na adres: krakow.kariera@teva.pl

  Praktyki/ Staż w Teva Pharmaceuticals Polska sp. z o.o.

  Praktyki:

  Od czerwca do września zapraszamy do Programu Praktyk Letnich w biurze Teva Pharmaceuticals sp. z o.o. w Warszawie. 

  W przypadku prowadzenia rekrutacji ogłoszenie znajdziesz w zakładce „Aktualne oferty pracy” oraz na stronach biur karier uczelni.

   

  Kogo szukamy?

  Do udziału w Programie Praktyk Letnich zapraszamy studentów kończących minimum III rok studiów oraz absolwentów. Szukamy osób pełnych pomysłów i energii, chcących wykorzystać wiedzę zdobytą w trakcie studiów w praktyce korporacyjnej.   

   

  Obszary Praktyk:

  • Dział Marketingu
  • Dział Finansowy
  • Dział HR
  • Dział Medyczny/ Dział Rejestracji
  • Dział Wsparcia (Back Office)
  • Dział Łańcucha Dostaw