Praca w Teva

 

 Nasi ludzie świadczą o powodzeniu naszych działań.
 
Nasi aktualni i przyszli Pracownicy są dla nas ważni i dlatego tak dużą wagę przykładamy do efektywnego procesu pozyskiwania najlepszych specjalistów i wspierania ich rozwoju przez czas pracy w naszej firmie.
 
 
 
 

Co oferujemy?

Praca w firmie Teva to szansa zdobycia umiejętności i doświadczeń, które gwarantują zatrudnienie w dużej, międzynarodowej korporacji.

Dajemy naszym pracownikom wiele możliwości i dróg rozwoju kariery, zdobywania nowych doświadczeń i realizowania swoich ambicji, a także stabilność finansową.

Naszym pracownikom zapewniamy atrakcyjny system wynagrodzeń oraz dodatkowych benefitów.

 

O naszej kulturze organizacyjnej:

Kultura organizacyjna jest tym, co wyróżnia najlepsze firmy na rynku. Jest oparta na wspólnych zasadach i wartościach, które charakteryzują pracę osób zatrudnionych w danej firmie. W Teva dużą wagę przywiązujemy do rezultatów działań i tego, co robią nasi pracownicy.  Jednak nade wszystko, sposób, w jaki osiągają oni cele jest kluczowy dla naszej kultury organizacyjnej.

Staramy się pozyskać i utrzymać najlepszych pracowników. Szukamy ludzi z pasją, którzy są chętni do rozwijania się i wypracowywania najlepszych relacji ze współpracownikami i klientami.

 

Twój Rozwój:

- szkolenia,

- ścieżki karier,

Jesteśmy przekonani, że wiedza i umiejętności pracowników Teva to kluczowe determinanty osiągnięcia sukcesu oraz uzyskania przewagi konkurencyjnej na rynku. Dajemy wsparcie w rozwoju indywidualnym jak również w formie tradycyjnych szkoleń dla wszystkich pracowników.

Wierzymy, że dzięki dbałości o rozwój naszych pracowników oraz możliwości awansu jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą dla osób, które chcą się angażować oraz rozwijać w dynamicznej organizacji, jaką jest Teva.

Proces rekrutacji:

Proces rekrutacji:

W procesie rekrutacji ważne są dla nas nie tylko Twoje doświadczenia zawodowe i zdobyta wiedza, ale również chęć ciągłego podnoszenia swoich umiejętności, predyspozycje oraz potencjał rozwojowy.

W procesie rekrutacji Pracowników do Teva zapewniamy: obiektywizm, rzetelność, poufność i standaryzację. Procedura rekrutacyjno-selekcyjna jest zróżnicowana w zależności od stanowiska, przykładowa przebiega następująco:

 •   Wstępna analiza nadesłanych aplikacji
 •   Pierwsze rozmowy telefoniczne i zbieranie informacji o Kandydacie
 •   Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna (z przedstawicielem Działu HR i/lub z bezpośrednim przełożonym)
 •   Ewentualne badanie predyspozycji osobowościowych i potencjału rozwojowego
 •   Ewentualne testy wiedzy 
 •   Druga rozmowa kwalifikacyjna (z przedstawicielem docelowego działu lub/i kierownikami liniowymi z docelowego działu /lub kierownikiem działu)
 •   Ewentualnie trzecia rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu
 •   Ostateczna decyzja i złożenie propozycji Kandydatowi
 •   Przekazanie informacji zwrotnych wszystkim uczestnikom procesu, którzy zostali zaproszeni na spotkanie

 

Najczęściej zadawane pytania:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 

Wiemy, że każdy ma wiele pytań przy poszukiwaniu nowego miejsca praca, więc przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  

 • Jako nowy pracownik  Teva, jakie szkolenia otrzymam?

Otrzymasz pełen pakiet szkoleń niezbędnych na stanowisku.

 

 • Jak często aktualizowane są oferty na stronie internetowej?

Oferty pracy aktualizujemy regularnie.  Alternatywnie, można przesłać spontaniczną aplikację -  zarejestrować swoje dane abyśmy mogli skontaktować się kiedy pojawi się odpowiednia oferta pracy.

 

 • Kogo szukamy?

W procesie rekrutacji ważne są dla nas nie tylko Twoje doświadczenia zawodowe i zdobyta wiedza, ale również pro aktywność, chęć ciągłego podnoszenia umiejętności, predyspozycje oraz potencjał rozwojowy.

 

 • Czy do Teva rekrutowane są tylko osoby z doświadczeniem  zawodowym ?

W niektórych przypadkach poszukujemy osób, które już zdobyły doświadczenie zawodowe. Równocześnie prowadzonych jest szereg rekrutacji, przy których nie ma takich wymagań. Wówczas istotnym elementem jest rozmowa kwalifikacyjna, podczas której oceniamy motywację kandydata i jego chęć pogłębiania wiedzy, zdobywania nowych kompetencji.

 

 • Czy w Teva zatrudniane są jedynie osoby z wykształceniem farmaceutycznym i medycznym?

Jest określona grupa stanowisk, na których wymagane jest wykształcenie farmaceutyczne, natomiast nie jest to jedyny kierunek studiów, po którym można znaleźć  w naszej firmie zatrudnienie. W obszarach związanych z produkcją, kontrolą jakości, zapewnieniem jakości zatrudniamy również absolwentów takich kierunków jak  np. chemia, biologia, biotechnologia. Natomiast w działach wspierających, takich jak logistyka, personalny, zaopatrzenie zatrudnione są osoby o różnorodnym wykształceniu.

 

 • Czy można składać aplikację do Teva nawet wtedy, kiedy nie jest prowadzony proces rekrutacji na stanowisko, które mnie interesuje ?

Aplikacje można przesyłać przez cały rok, na bieżąco. Trafiają  one do naszej bazy danych, z której korzystamy poszukując osoby o odpowiednich kwalifikacjach na dane stanowisko, w momencie uruchomienia procesu rekrutacyjnego.

 

 • Czy Teva odpowiada na wszystkie aplikacje, które napływają?

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na te oferty, które spełniają nasze oczekiwania.

 

 • Jestem zainteresowany odbyciem praktyk wakacyjnych w Teva. W jakich działach jest to możliwe?

Praktyki możesz odbyć  w większości działów. To, do jakiego działu przyjmujemy praktykantów zależy od kierunku twoich studiów i  zainteresowania konkretnymi zagadnieniami, a z naszej strony od możliwości zaoferowania studentowi ciekawej pracy. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Praktyki i Staże.

 

 • Do kiedy można składać aplikację na staż/ praktykę?

Aplikację na staż/praktykę  można składać przez cały rok. Aplikację na praktyki w okresie wakacji należy przesłać do końca kwietnia. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Praktyki i Staże .

 

 • Czy staże/ praktyki organizowane w Teva są płatne? Jakie warunki trzeba spełniałaby móc aplikować na staż?

Praktyki w Teva Pharmaceuticals Polska są płatne. Jeśli zaś chodzi o Teva Operations Poland, to praktyki w fabryce w Krakowie są bezpłatne, staże natomiast są płatne, o ile są one organizowane we współpracy z Urzędami Pracy. Wymagania, jakie stawiamy kandydatom aplikującym na staż, bądź praktykę w naszej firmie znajdziesz w zakładce Praktyki i Staże.